tomas-kotlar-a-jeho-tim4-1oh

Ateliér KOTLÁR slaví 25. narozeniny

V rámci oslav výročí připravil salon Kotlár speciální akci, na které se představila inovovaná řada značky KÉRASTASE NUTRITIVE, včetně nové řady NUTRITIVE MAGISTRAL.

alice-bendova-tomas-kotlar-mahulena¨kerastase-nutritive-1

Akce se zúčastnily i stálé klientky salonu Kotlár Alice Bendová a Mahulena Bočanová. Jako jedny z prvních měly možnost vyzkoušet novou řadu NUTRITIVE MAGISTRAL a podělit se o své dojmy, které byly více než pozitivní. Mezi hlavními výhodami, které obě zmiňovaly, jsou především rychlost a intenzita působení nové řady, protože každý z nás rád očekává rychlé výsledky. Alice a Mahulena natočily i krátká videa, kde si můžete prohlédnout, jak regenerační péče v salonu probíhal.

(na: https://www.youtube.com/user/KERASTASECZSK)

tomášpralinky

Rozhovor s Tomášem Kotlárem, kadeřníkem a majitelem salonu Ateliér Kotlár

Jak dlouho znáte značku Kérastase?

Seznámil jsem se s ní už v roce 1999, ale do svého salonu jsem ji přinesl až v roce 2013.

Co se vám na této značce líbí?

Pro mě i pro mé klientky je Kérastase synonymem luxusu ve všech směrech. Nejenže vypadá a voní krásně, ale i opravdu funguje a já jí naprosto věřím. Je to TOP značka nejen na českém, ale i světovém trhu.

Jaké to je slavit 25. výročí otevření svého salonu?

To víte, jsem dojatý. Byl to jeden z prvních salonů, které otevřely po revoluci a to, že funguje dodnes, je pro mě důkazem, že to děláme správně. Věřím, že jednou budeme slavit i kulatou padesátku. Našel jsem ve své práci koníčka, a tak ji dělám každý den s radostí. Někdy ani nemám pocit, že pracuji. Myslím, že to nadšení je cítit.

Chystáte v rámci oslav výročí nějaké novinky pro své klienty, budete například rozšiřovat služby?

K 25. narozeninám poskytujeme našim klientům v červnu a červenci speciální slevy a výhody. Tím, že spolupracujeme s profesionální vlasovou značkou Kérastase na nových projektech, mohou naši klienti koupit značkové produkty ve speciální nabídce. Standardně si u nás mohou klienti zařídit věrnostní kartu plnou výhod, dále je u salonu možnost parkování a zahajujeme novou službu thajských masáží.

Co konkrétně nového chystá Kérastase ve spolupráci s vaším salonem?

Jde o představení legendární inovované řady NUTRITIVE, včetně uvedení nové řady NUTRITIVE MAGISTRAL. Ta je určena na suché a zcitlivělé vlasy a zahrnuje i péči a produkty, které jsou součástí speciální služby přímo v salonu. Z vlastní zkušenosti musím potvrdit, že výsledky jsou okamžité a vlasy jsou již po první aplikaci zregenerované a opravdu příjemné na dotyk. Nelze také opomenout nové balení celé řady, kterou považuji za velmi atraktivní a především mnohem praktičtější.

Kde čerpáte inspiraci pro své kolekce a vlasové show?

Není to nic konkrétního, vždy mě něco napadne při různých životních situacích, náladách nebo při setkání se zajímavými lidmi. Pro perfektní výsledky potřebuji také kvalitní produkty a právě na Kérastase se mohu spolehnout. Je to podle mě nadstandartní vlasová kosmetika a u nás v salonu péči s ní dopřáváme každému klientovi.

Co je cílem značky Kotlár?

Dominantní prvek je v našem hlavním mottu: MAXIMUM PRO VAŠE VLASY. Tedy uspokojit nejrůznější přání a požadavky klientů všech věkových kategorií a také neustále posouvat naše možnosti a hranice kadeřnického světa.

Váš salon patří ke špičce na české kadeřnické scéně, co je zárukou jeho kvality?

Naši kadeřníci se neustále zdokonalují a pracují na sobě. Chodí na pravidelné stáže, kde se kromě střihů a nových trendů barvení učí i o nových produktech. Důležité je to zvláště při diagnostice vlasů a vlasové pokožky, která je součástí každé návštěvy našeho salonu. Klientům tak můžeme doporučit tu nejvhodnější péči přesně na míru. Jsem moc rád, že značka Kérastase přichází s novou řadou, která bude po letním období podle mého názoru hojně využívaná.

Na co nejraději vzpomínáte za dobu svého působení na kadeřnické scéně?

Určitě na samotné začátky. Byla to úžasná atmosféra, každý měsíc přehlídky a focení. Měl jsem kolem sebe skvělý tým a moře času na vymýšlení různých aktivit, což mi vlastně zůstalo do dnes.

Řadu let jste pořádal HAIR PICASSO SHOW, která se v roce 2014 konala naposledy. Máte v plánu nějaký další kadeřnický projekt, na který bychom se mohli těšit?

Připravuji dvoudenní venkovní show, která v ČR nemá obdoby, protože se nic podobného u nás zatím nekonalo. Je to pro mě výzva, a to mám rád. Jde 1. ročník HAIR MARATONU a měl by proběhnout o víkendu 3. a 4. září 2016 na Ovocném trhu v Praze.

Kontaktujte nás

Jméno *
Přijmení *
E-mail *
Telefon
Zpráva
* povinná pole