Snímek obrazovky 2016-06-30 v 15.08.21

Chcete mí doma Jaromíra Jágra? 

Fotografie Jaromíra Jágra pro kampaň Klenoty Aurum od předního módního fotografa Branislava Šimončíka se vydařily a ohlasy potvrzují, že ještě nikdy nebyl náš legendární hokejista tak sexy.

Kalendář obsahuje 12 fotografií. Osm už znají zákazníci z obchodů Klenoty Aurum a čtyři jsou nové. Na fotografiích je Jágr přitažlivě zarostlý, s profesionálním módním stylingem, při kterém nechybějí šperky a hodinky Klenoty Aurum.

A jak je na tom Jaromír Jágr v civilu, kupuje si oblečení a šperky sám, nebo si nechá radit? „Věci si vybírám sám, i když bych na to asi měl mít poradce. Ale nějak to zvládám bez něj, protože to pro mě není zas tak složité. Nejdůležitější je, abych se líbil partnerce. A co se líbí jí, to bych měl nosit,“ říká Jaromír.

Kalendář bude k dostání od 1. srpna exkluzivně v síti prodejen Klenoty Aurum a na e-shopu a od 1. července si jej můžete předobjednat na www.klenotyaurum.cz. Na 1. září se chystá autogramiáda a s předprodejem kalendáře bude spojena i soutěž o podepsané puky, dresy a osobní setkání s Jaromírem. Cena kalendáře je 390 korun.

Snímek obrazovky 2016-06-30 v 15.07.02

Kontaktujte nás

Jméno *
Přijmení *
E-mail *
Telefon
Zpráva
* povinná pole