akademie-kadernicistrihaton-logo-black-a4-2-1

STŘIHATON 2016 = 300 000 Kč

Principem REDKEN STŘIHATONU, každoročního charitativního kadeřnického maratonu ve střihu, je během jednoho dne ostříhat co největší množství klientů. Celková „vystříhaná“ částka se pak věnuje vybrané neziskové organizaci na podporu její činnosti.

STŘIHATONU 2016 se účastnilo víc než 40 kadeřníků s obrovskou kadeřnickou zručností, velkým srdcem a ostrými nůžkami. Celkem ostříhali přes 400 klientů, kteří se rozhodli nejen se zkrášlit, ale hlavně pomoci druhým.

Do REDKEN STŘIHATONU se pravidelně zapojují špičkoví kadeřníci, členové REDKEN Art týmu a školitelé značky. Pro klientů se tak otevírá jedinečná možnost stát se alespoň pro jednou zákazníky stylistů opravdu zvučných jmen ze špičkových kadeřnických salonů, jako jsou RED, HAIRBORN, MIRACLE nebo Salon Jany Burdové.

produkty-3salon-jana-burdov

Pánové se zas mohli nechat oholit v gentlemanských prostorech Antikvariátu Dejvického divadla od holičů z barbershopu TONY ADAM´S.

Rád pomáhám druhým a STŘIHATON je k tomu ideální příležitostí. Rád vidím své klienty spokojené, tehdy jsem spokojený i já, a když se ještě spojíme pro dobrý účel, naše společná radost je dvojnásobná,“ komentoval Karel Dražan, Studio MIRACLE, České Budějovice, který se zúčastnil Střihatonu v  Akademii REDKEN Praha.

Každoročně je akci podporují i známé osobnosti. Již tradičně se do STŘIHATONu zapojila například herečka Tereza Kostková v salonu Jany Burdové, Vlasové studio Marty Moravcové navštívila modelka Andrea Kloboučková a do salonu HAIRBORN přišla moderátorka a modelka Monika Leová.

Už sedmým rokem, tedy od samého počátku, podporuje aktivitu i Cirk La Putyka. Poprvé se mezi patrony REDKEN STŘIHATONU letos zařadili i herci Dejvického divadla – Václav Neužil, který je zároveň patronem organizace PFERDA, nebo Hynek Čermák. Oholit se do Dejvického divadla přišel třeba Pavel Šimčík.

REDKEN STŘIHATON i na Slovensku

Již čtvrtým rokem se konal benefiční REDKEN SŤRIHATON i ve slovenských Košicích a poprvé v Prešově. V Košicích stříhalo v AKADEMII COLOROS A HAIR FACTORY a společně podařilo se získat 5000 €, které pomohou Michaele Kevelyové na pokrytí nákladů za léčbu kmenovými buňkami, díky níž se bude moct opět postavit na nohy (www.bojovnicka.net).

Všem, kdo se letošní benefiční akce zúčastnili z řad kadeřníků i klientů patří obrovský DÍK. Pro velký úspěch bude REDKEN STŘIHATON pokračovat i v příštím roce – těšíme se v červnu 2017.

salon-marta-moravcov-teplicestrihaton-logo-black-a4-2-1

Pro více informací navštivte: www.redkenkadernici.cz, www.redkenstrihaton.cz

Kontaktujte nás

Jméno *
Přijmení *
E-mail *
Telefon
Zpráva
* povinná pole