DRDOLY by Guido, Redken Global Creative Director, z módních přehlídek na New York Fashion Week SS 2016

ALBERTA FERRETTI

Alberta Ferretti žena je vždy velmi krásná a ženská a tento look je přesně takový. Má nádech pozdních 70. let, nebo časných 80. let s měkkými tenkými linkami a trochou výšky na vrcholu, ale celkově je to velmi jednoduché. REDKEN WIND BLOWN 05 byl hlavní produkt, který jsem použil. Vlasům dává určité tření a texturu, které jsou při vytváření tohoto účesu potřebné, protože pak se s nimi lépe pracuje. Výsledek je uvolněný a měkký, jakoby si dívky hrály se svými vlasy samy. Působí tak díky přípravku PILLOW PROOF BLOW DRY EXPRESS PRIMER. Líbí se mi, že můžeme dát do vlasů něco zajímavého, dokonce i něco tak malého jako kus niti, aby pak i velmi jednoduchý styl vypadal tak unikátně,” komentuje Guido.

alberta-ferretti-1oalberta-ferretti-2oalberta-ferretti-3oalberta-ferrettioblowdry-express-primer-2_JPG

DOLCE & GABBANA

Pohled na Dolce ženu v této sezóně je velmi měkký a romantický. Vytvořit tenhle look bylo jednoduché, skoro jako byste byli Američanka na dovolené v Itálii a právě si sepnuli vlasy na večer. Použil jsem REDKEN WIND BLOWN 05, který vlasům dodal nádhernou texturu, a pak sebral vlasy do vysokého ohonu a otáčením je sepnul do chaotický uzlu. Linie vlasů je hodně měkká, protože jsem pár pramínků vytáhl a přidal jen trochu výšky na temeni pro změkčení siluety. Pro zvýšení kouzla jsem look dokončil umístěním různých typů korun, šátků a krásných doplňků po celém účesu,” říká Guido.

dolce-and-gabbana-1odolce-and-gabbana-2odolce-and-gabbana-3odolce-and-gabbanaowind-blown-05-dry-finishing-spray-1OOO

MARC JACOBS

Vlasy na Marc Jacobs přehlídce mají nádech 40. let hlavně díky tvaru a vlnám v přední části. Zároveň je účes moderní, protože textura, kterou jsem vytvořil pomocí kombinace produktů, je lesklá, má až téměř mokrý vzhled. Účes vypadá, jakoby si ho dívka vytvořila sama – je velmi syrový a mladý, s punkovým nádechem. Ke kořínkům vlasů jsem aplikoval REDKEN GUTS 10 pro tlustou, téměř nežádoucí texturu, a pak jsem rukama vytvořil rozcuchaný asymetrický tvar s trčícími vlasy. Na fixaci účesu jsem použil sponu a lak na vlasy REDKEN FORCEFUL 23. Look je super ženský a moderní zároveň,“ vysvětluje Guido.

marc-jacobs-1-1omarc-jacobs-2-1omarc-jacobs-3-1omarc-jacobs-4oguts-10-root-targeted-volume-spray-foam-1_JPG

www.redkenkadernici.cz

Kontaktujte nás

Jméno *
Přijmení *
E-mail *
Telefon
Zpráva
* povinná pole