kolekce tomorrowkolekce tomorrow2ooa07a85a4fed5e70e_800x800arob1ceb6778c20dd67_800x800aro

  TOMORROW by Josefin Runquist

Lidé jsou stále v pohybu, a tím jsem se inspirovala,“ říká o své kolekci TOMORROW mladá designérka Josefin Runquist. „Moje kolekce ožívá přirozeným pohybem a přináší neočekávaný objem a zcela nový výraz. Jejím jádrem je to, co se s oblečením děje, když se člověk hýbe – to, co vidíte, není vždy to, co dostanete.“

TOMORROW by Josefine Runquist je zhuštěnou kolekcí sedmi módních kousků s čistým střihem a nadčasovými liniemi. Sežehlené záhyby se zdvojením látky a černobílý kontrast zvyšují atraktivitu efektu, kde se jako akcent uplatňuje i malinová barva.

Lindex je hlavním sponzorem promočních módních přehlídek a se školou Borås School of Textiles, jež patří k nejuznávanějším univerzitám, vychovávajícím odborníky v oblasti výzkumu textilu a designu, spolupracuje již čtyři roky.

Když jako návrhář v módním světě teprve prorážíte, může být těžké být vidět a uznávaný. Jako mezinárodní módní společnost má Lindex povinnost objevovat nové talenty a pomáhat jim vzhůru. Tato spolupráce je pro nás způsob, jak tento proces podpořit,“ uvádí Annika Hedin, vedoucí Oddělení designu ve společnosti Lindex.

Kolekce Tomorrow by Josefin Runquist byla uvedena na trh jako limitovaná edice a prodává se od 12. února na webu lindex.com a ve vybraných prodejnách ve Švédsku, Finsku, Velké Británii a České republice (Praha Palladium).

http://www.lindex.com/cz/

Kontaktujte nás

Jméno *
Přijmení *
E-mail *
Telefon
Zpráva
* povinná pole